07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΗ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)
09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)
09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
10.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Ε)
10.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Καρυά Λευκάδας»
11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μιχαλιός του 14ου Συντάγματος»
13.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ (Ε)
14.00 PEDAL
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΣΤΙΤΣ
16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)
16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)
17.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ
18.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε)
19.00 ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ
20.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)
21.00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (Ε)
22.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ «Σόλι - Ιράν»
22.50 13ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Εκπομπή
23.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ «Αλέξης Γρίβας»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι των παιδιών»
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιν Εϊρ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟΚΙΟ: ΖΩΝΤΑΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ (Ε)
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ
08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ
08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
18.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
19.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
19.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
19.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ
20.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ
24.00 CINEMANIA
01.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Μουσικό πρόγραμμα
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
20.00 EUROPA LEAGUE LIVE Απευθείας μετάδοση
22.05 EUROPA LEAGUE LIVE Απευθείας μετάδοση
00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.20 EUROPEAN POKER TOUR
03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 ΒΡΑΔΥ
01.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)
02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΖΟΥΓΚΛΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 AUTO ALTER
01.30 HIT PARADE (Ε)
02.00 PSYCH Αστυνομική σειρά
03.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας
04.00 ΖΙΝΑ Σειρά περιπέτειας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ
23.50 ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
02.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητές των δρόμων: Tokyo drift» Α' προβολή
23.15 THE MENTALIST
00.15 FRINGE
01.15 NIP TUCK Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα γένους θηλυκού»
04.15 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ Σειρά φαντασίας