07.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Οδοιπορικό στην Ιερά Μονή Γηρομερίου
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μιλ. Πασχαλίδης
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ιωάννινα με τα μάτια των περιηγητών»
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι θρύλοι του Νέζα: «Παράξενα φιλαράκια»
17.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Βασίλης Μαλισιόβας: Συμβολισμοί, βαφή αυγών
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών θεατρικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων
20.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (2ο)
22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΩΝ ΒΡΑΧΩΝ (Ε)
18.30 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ (Ε) «Μεγάλη Τετάρτη»
19.00 Η ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΙΠΤΗΡΟΣ
21.30 Η ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΙΕΡΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
21.45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
22.00 ΚΑΛΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ΣΥΝΤΡΟΦΕ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ Ιστορική μίνι σειρά
06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
21.00 CHAMPIONS NET
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Αρσεναλ - Μπαρτσελόνα».Προημιτελικά
23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή και μαγνητοσκόπηση «Ιντερ - ΤΣΣΚ Μόσχας»
02.00 ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ: ΑΙΝΙΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ
07.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
08.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 Η ΒΙΒΛΟΣ «Ιακώβ»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΑΓΩΝΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Καρδίτσα - Δόξα Δράμας»
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΙΠΤΗΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΥΣΤΙΚΟΥ ΔΕΙΠΝΟΥ ΣΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
21.05 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 Η ΒΙΒΛΟΣ «Αβραάμ»
02.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ
23.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
00.15 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΚΟΣ & ΚΑ ΠΕΛΣ (Ε)
02.20 EUROPEAN POKER TOUR
03.20 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαβίδ και Βηθεσδά»
06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS (E)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ
22.15 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ
23.15 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
02.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εριν Μπρόκοβιτς»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγγλος ασθενής»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συν.)
03.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 CALIFORNIA TEENS
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.10 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΪΤΙ
10.35 ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rover, ο ατακτούλης»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Πάθη του Χριστού»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβο Βάντις»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ